TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.495
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.193
Borsa Kripto Para

Wrapped Bitcoin Nedir?

Wrapped Bitcoin kripto para piyasasında yer alan dijital para birimlerinden biridir.  Para birimi direk Bitcoin olup Ehtereum balockhain ağı üzerine kurulan bir sistemi vardır. Bir noktada token haline getirilen bir..

Wrapped Bitcoin Nedir?

Wrapped Bitcoin kripto para piyasasında yer alan dijital para birimlerinden biridir.  Para birimi direk Bitcoin olup Ehtereum balockhain ağı üzerine kurulan bir sistemi vardır. Bir noktada token haline getirilen bir versiyon olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Kurulup piyasaya sürüldüğü günden bu yana büyük bir ilerleme kaydederek arzını arttırmayı başarmıştır. Wrapped Ethereum blockchanin üzerindeki uyumluluk standardını ise ERC-20 ile sağlıyor. Merkeziyetsiz çalışan bir sisteme sahiptir. Yine DeFi merkeziyetsiz finans uygulamalarına direk entegreli bir şekilde çalışıyor. Güvenlik açığı bulunmadığı için de kullanıcılarına ciddi anlamda güven vermeyi başarıyor. Verdiği güven neticesinde her geçen gün yatırımcı ve kullanıcı sayısında da direkt artış gözleniyor.

İlk olarak 2018 yılının Ekim ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasa değeri ilk adım attığı andan itibaren büyüme kaydetmeyi başararak ivme kazanmaya da devam ediyor. Türkiye dahil olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde en sık tercih edilen kripto para birimi yine Wrapped Bitcoin ile dikkat çekiyor. Otonom bir sistem ile transfer işlemleri yapılmasına da olanak sağlıyor. Ayrıca fiyatını her zaman BTC ile sabitleme imkanı sunduğu için kullanıcılarına BTC ve ETH ağları arasında işlem yapabilme fırsatı da sunuyor. Bu noktada yeni yatırımcı ve kullanıcıların aklına takılan sorular olabilir. Wrapped bitcoin nedir ve benzeri soruların yanıtlarını araştırıyorsanız da içeriğimizin devamında yanıtlarını kolayca bulabilirsiniz.

Sayfa içeriği

Wbtc Nedir?

Wrapped bitcoin coin 2018 yılında, 26 Ekim tarihinde piyasaya sunulan kripto para seçenekleri arasında yer alıyor. Kurucu isminin güçlü olması kısa sürede büyüme kaydetmesini sağlamıştır. Bugün kripto borsasında en çok kullanılan coin seçeneklerinden biri olarak da dikkat çekiyor. Wbtc aynı zamanda Wrapped Tokens projesinin  de bir parçasıdır. Bu noktada bireysel bir girişim olmayıp üç farklı ortak kuruluşun ürünü olduğunu söylemek gerekiyor. BitGo, Ren ve Kyber Network kuruluşlarının ortak bir projesidir. Amerika kökenlik bir bilgisayar bilimcisinin kurduğu BitGo tokenlerin korunması noktasında büyük bir işleve sahiptir. Hatta kullanıcıların güven duymasının temel noktası olarak da ifade edilebilir.

Kyber ise blockchain üzerinde bir likide işlevi görüyor. Birbirinden farklı kripto para birimleri ve finansal uygulamalar için entegrasyon işlevinin sağlanmasına yarıyor. Wrapped bitcoin tokenleri ile kazanç elde etmek bu noktada oldukça olağandır. Doğru bir analiz okuması ve sıkı bir takip sonucunda yatırımcılarına kazandırdığı görülüyor. Öte yandan üzerine kurulu olduğu sistemin tamamen güvenlik açığı vermeden ve çok hızlı bir şekilde işlemesi de yine öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Yatırım yapma hedefiniz varsa tercihinizi bu kripto paradan yana kullanabilirsiniz. Ancak bu bir tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Gerçek anlamda analist yorumları ve kripto para grafikleri konusunda detaylı inceleme yaparak karar vermeniz gerekiyor.

Wrapped Bitcoin Ne Zaman Çıktı?

Wrapped bitcoin ne zaman çıktı sorusu da yine sıkça merak edilip araştırılıyor. Bu noktada yukarıda da ifade ettiğimiz üzere ilk olarak 2018 yılının 26 Ekim tarihinde adından söz edildi. Nitekim 31 Ocak 2019 yılında resmi olarak piyasaya sunulduktan sonra adı daha sık duyulmaya başladı. Değeri zamanla daha fazla artış göstererek piyasa arzında da talep yoğunlaştı. Ciddi rakamlar kazanmak isteyen ve yatırım yapmayı düşünen pek çok kripto kullanıcısının ilgi odağı haline geldi. Wrapped bitcoin çıkış tarihinden hemen sonra büyük ölçekli pek çok borsada işlem görmeye de başladı. Kolayca bu borsalar üzerinden al-sat işlemleri yapılabiliyor. Hangi borsalarda yer alıyor diyorsanız da hemen aktaralım.

Wrapped bitcoin almak için birden fazla borsayı tercih edebilirsiniz. Anca en sık tercih edilen büyük borsalar ise Binance, Uniswap, Okex ve Kyber Network olarak dikkat çekiyor. Bu borsalar BTC ağı üzerinde tüccar olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda merkeziyetsiz bir şekilde işlem yapılabiliyor. Al-sat işlemlerini bu borsalarda kolay ve güvenli bir şekilde tamamlamanız mümkündür. Wrapped bitcoin btc için sadece doğru okuma yapmanız gerekiyor. Bu okumalar ise kar marjı elde etmeniz açısından size fikir veren unsurlardır. Büyük balinaların hamleleriyle birlikte şekillenen coin grafikleri için analist yorumlarını takip edebilirsiniz. Kolay ve güvenilir seçenekler arasında yer alan bir dijital para birimi olduğu için de sıkça tercih edildiğini gözlemlemek mümkündür.

Wrapped Bitcoin Kaç TL

Wrapped Bitcoin kaç TL konusu da en sık merak edilenler arasında yer alıyor. Özelikle de bu kripto para birimine yatırım yapanlar günlük olarak değişen rakamları ve değeri araştırıyor. Bugünkü verilere göre net tutarı ise ₺605.992 TRY olarak gözleniyor.  Son 24 saatteki işlem hacmi ise hacmi ₺3.738.215.355 TRY’dir. Azami arz seviyesi de bildiğiniz üzere değişkenlik gösteriyor. Satın almak ve yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için Wrapped Bitcoin işlemi yapılabilen çok büyük borsalar mevcuttur. Binance borsası, BKEX borsası ve FTX gibi borsalardan işlem yapabilirsiniz. Yine işlemleri buralardan takip ederek hamlelerinizi de sürece göre düzenleyebilirsiniz. Belirtilen borsalar dışında listeleme yapılan çok sayıda borsa alternatifi de bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

haberler pastetext - pastebin haber sitesi hack forum hack forum hack haber haber sitesi haber sitesi hack forum cami halısı warez hack forum