HaberlerSorgulama

UKD Sorgulama TSF ve UKD Hesaplaması Nasıl Yapılır 2020

TSF UKD sorgulama işlemini Türkiye Satranç Federasyonu resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi için TC kimlik numarası ve soyad kısmını doldurmak yeterlidir. En iyi 100, illere göre listeler ve UKD il listeleri de yine bu kısımdan sorgulanabilir.

Sayfa içeriği

UKD Nedir


UKD Sorgulama TSF ve UKD Hesaplaması nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu konu tam size göre. Lisans UKD sorgulama TSF UKD temel olarak oyuncuların gücünü gösteren bir puan sistemidir. UKD türkiye çapındaki ulusal kuvvet derecesi ve türkiye çapındaki puan sistemini gösterir.

UKD Sorgulaması

UKD hesaplanması oyuncular ile karşılıklı oynadığınız maçlara göre aldığınız sonuçlara dayalı olarak hesaplanır. Katılmış olduğunuz turnuvalarda ve o turnuvalardan ve maçlardan aldığınız puanlara göre UKD hesaplama yapılır. Bunların hepsi en sonunda hesaplanarak sizin UKD puanınızı ortaya çıkarır. Bu puanlamayı Satranç Türkiye Federasyonu yapar.

UKD Sisteminde sorgulama yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ve İsim soy isim bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz.

UKD Sorgulamak için buraya tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu