TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 21.495
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 187
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.193
Haberler Sorgulama

UKD Sorgulama TSF ve UKD Hesaplaması Nasıl Yapılır 2020

TSF UKD sorgulama işlemini Türkiye Satranç Federasyonu resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi için TC kimlik numarası ve soyad kısmını doldurmak yeterlidir. En iyi 100, illere göre listeler ve UKD..

UKD Sorgulama TSF ve UKD Hesaplaması Nasıl Yapılır 2020

TSF UKD sorgulama işlemini Türkiye Satranç Federasyonu resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Sorgulama işlemi için TC kimlik numarası ve soyad kısmını doldurmak yeterlidir. En iyi 100, illere göre listeler ve UKD il listeleri de yine bu kısımdan sorgulanabilir.

UKD Nedir


UKD Sorgulama TSF ve UKD Hesaplaması nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu konu tam size göre. Lisans UKD sorgulama TSF UKD temel olarak oyuncuların gücünü gösteren bir puan sistemidir. UKD türkiye çapındaki ulusal kuvvet derecesi ve türkiye çapındaki puan sistemini gösterir.

UKD Sorgulaması

UKD hesaplanması oyuncular ile karşılıklı oynadığınız maçlara göre aldığınız sonuçlara dayalı olarak hesaplanır. Katılmış olduğunuz turnuvalarda ve o turnuvalardan ve maçlardan aldığınız puanlara göre UKD hesaplama yapılır. Bunların hepsi en sonunda hesaplanarak sizin UKD puanınızı ortaya çıkarır. Bu puanlamayı Satranç Türkiye Federasyonu yapar.

UKD Sisteminde sorgulama yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız ve İsim soy isim bilgilerinizi girerek yapabilirsiniz.

UKD Sorgulamak için buraya tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

haberler pastetext - pastebin haber sitesi hack forum hack forum hack haber haber sitesi haber sitesi hack forum cami halısı warez hack forum