Spor

Milli Sporcular Romanya’da 57 Madalya Kazandı

Milli Sporcular Romanya'da 57 Madalya Kazandı

Türkiye Halter Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, milli sporcular Bükreş’te düzenlenen Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nda toplamda 57 madalya kazandı. Milli takım, 21 altın, 23 gümüş ve 13 bronz madalya elde etti. Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, gençler kategorisinde de büyük bir başarıya imza attıklarını belirterek, hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini ve ülkelerini her zaman en iyi şekilde temsil edeceklerini vurguladı.

Milli sporcular, Romanya‘nın başkenti Bükreş‘te düzenlenen Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası’nda 57 madalya kazandı.

Türkiye Halter Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 23 sporcuyla organizasyonda mücadele eden milli takım; 21 altın, 23 gümüş ve 13 bronz 57 madalya aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, Avrupa Yıldızlar Şampiyonası’ndan sonra gençlerde de büyük başarıya imza attıklarını vurguladı.

Başarılı bir organizasyonu daha geride bıraktıklarını aktaran Ünlü, “Hemen hemen tüm kilolarda madalya kazandık. Hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Ülkemizi her zaman en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kulandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu