Banka Kredi Bilgileri – banka kredi faiz oranları – Kosgeb – kredi notu – finans haber

Banka Kredi Bilgileri – banka kredi faiz oranları – Kosgeb – kredi notu – finans haber

İnstagram Takipçi Satın Al – Medyapu.com

Aktif İnstagram takipçileri satın aldığınızda, marka bilinirliği oluşturur, katılımı artırır ve sosyal kanıt kazanırsınız. Markanızla etkileşime giren gerçek İnstagram takipçilerini nasıl satın alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Daha önce İnstagram takipçileri satın almaya çalıştıysanız, muhtemelen bu senaryoyu biliyorsunuzdur. Binlerce İnstagram takipçisi satın almak için binlerce türk lirası harcıyorsunuz. Sonra, birkaç gün geçti ve bunun tam bir para kaybı olduğunu anlıyorsunuz.

Elbette, takipçi sayınız arttı, ancak gönderileriniz herhangi bir etkileşim almıyor. Keşfedin sayfasında görünmüyorsunuz. Hesabınız, instagram takipçi satın almadan önce olduğu gibi temelde etkin değil.

Diğer binlerce insanla aynı hatayı yaptınız: Aktif Instagram takipçileri satın almadınız – bir sürü sahte bot satın aldınız. Bu yüzden de hesabınız işlevsel değil!

İnstagram’ın Yeni Algoritması Sahte Takipçi Satın Alanları Cezalandırıyor

İnstagram, gönderilerinizin takipçilerinizin zaman çizelgesinde nerede görüneceğini ve içeriğinizi keşfet sekmesinde gösterip göstermeyeceğini belirlemek için bir algoritma kullanır.

İnstagram’ın gönderileri sıralamak için kullandığı temel ölçütlerden biri etkileşimdir. Ancak sadece toplam etkileşime bakmıyor. Daha önce bahsettiğimiz metriğe, takipçi-etkileşim oranınıza da bakıyor.

Dolayısıyla, 500.000 Instagram takipçiniz olsa bile, gönderi başına yalnızca bir avuç beğeni alıyorsanız, İnstagram keşfet için hiçbir şey ifade etmiyor. Etkileşim sayınızın toplam takipçiye oranı çok düşükse, içeriğinizin hedef kitleniz için görünme olasılığı daha düşük olacaktır.

İnstagram Takipçilerini Hızlıca Satın Almanın En İyi Yolu

Sahte rotaya gitmek yerine, hızlı bir şekilde takiplerinizi oluşturmanın en iyi yolu, aktif İnstagram takipçileri satın almaktır.

Az önce bahsettiğimiz botlardan farklı olarak, bunlar gerçek kişilerin sahip olduğu yasal hesaplardır. Aslında içeriğinizle ilgilenirler ve sonuç olarak yayınlarınızı beğenir ve yorum yaparlar.

Kısaca etkileşim sağlarlar ve etkileşim her şeydir! Eğer İnstagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız bir etkileşim yaratmanız gerekiyor.

Medyapu sitesine giderek hemen aktif takipçi siparişi verebilir, etkileşim içeren takipçiler satın alabilirsin. Link’i aşağıya bırakıyorum.

İnstagram Takipçi Satın Al 2020

Medyapu.com