Haberler

Hangi kripto para çevirici daha hızlı? Cointransfer mi yoksa Godex mi?

Cointransfer para çevirici yarı otomatik modda çalışır.  Dönüştürme işlemi operatörün katılımıyla sabahtan akşama kadar gerçekleştirilir.  Tüm dönüştürme işlemleri bir destek görevlisinin yardımıyla gerçekleştirilir.  Bu format farlı avantajlar sağlar.

Günümüzde çoğu yatırımcı hızlı ve kolay olduğu için otomatik çeviriciler kullanıyor.  Buna karşın yarı otomatik servisler daha güvenli bir dönüştürme süreci sunar.

 Bu seçenek, dönüştürme sürecinde alanları doğru şekilde doldurmayı, komisyon tutarını tanımlamayı ve işlemin tamamlanma süresini bilmeyen başlangıç seviyesindeki kişiler için önerilebilir.

Hangi kripto para çevirici daha hızlı – Cointransfer mi yoksa Godex mi

Dönüşüm ile ilgili ana adımlar

Dönüşüm süreci 3 adım ile gerçekleştirilir:

  •     1. Adım: Dönüştürmek istediğiniz para birimi ikilisini seçin.  Ücret, hizmet ücretleri ve kripto para ağı ücretlerini kabul ettiğinizi belirten kutuyu işaretleyin.
  •     2. Adım: Dönüşüm formunu doldurun; kripto para söz konusu olduğunda işlemi iptal etmek genellikle mümkün olmadığından girilen verileri kontrol edin.
  •     3. Adım: Uygulamada belirtilen tutarı dönüştürücünün belirttiği adrese gönderin ve kripto paranızı 5 ila 30 dakika içinde cüzdanınıza alın.

Cointransfer 2016’dan beri aktif ve 219 para birimi ikilisi için hizmet veriyor.

 Dönüştürücü ile ilgili 1760 yorum yapılmış ve bunların çoğunluğu olumlu.  Bu servis üzerinden para birimi dönüşümü gerçekleştirdiyseniz geri bildirim bırakabilir ve bu dönüştürücünün yorumlarına ekleyebilirsiniz.

Godex 

Kripto para çevirici – Godex, bir kripto parayı başka bir kripto paraya dönüştürmenizi sağlayan bir web sitesine dair mükemmel bir örnektir.  Dinamik oran değişimi, herhangi bir limit olmaması (yüksek tutarlar için işlem süresi artabilir), anlaşılır arayız; yatırımcıların işini kolaylaştırmak adına her şey buradan gerçekleştirilebilir.  Bunun yanında partnerler için özel bir sadakat programı var, böylece kripto para piyasasında işlem yapmanın hızlı bir yolu olduğunu halihazırda öğrenmiş oluyorsunuz.  Bu tür bir yatırımın uygun olup olmadığına göz atalım. 

 Öncelikle bir kripto para satın alırken riskleri tamamen ortadan kaldırmanın mümkün olmadığını bilmeniz gerek.  En stabil kripto paralar bile yatırılan tutarın tamamen yitirilmesine neden olabilir; buna karşın söz konusu durumun son derece düşük bir olasılık olduğunu belirtelim.  Yaklaşımın avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurup belirli bir süre piyasayı takip ederek piyasa göstergelerini tanımaya başladıktan, uzmanların görüşlerini analiz ettikten sonra bilinçli bir karar verebilirsiniz. 

 Kripto para satın almaya hazırsanız belirli kurallara harfiyen uymanız gerekir.  Yatırımlar bir plan dahilinde ve akıllıca yapılmalıdır.  Bir adrese sahip bir cüzdan oluşturmak zorunludur ve çok zaman alan bir işlem değildir.  Özel bir dönüştürücü platformuna kayıt olduktan sonra istediğiniz kripto parayı satın alabilirsiniz; popüler kaynakları tercih etmeniz önerilir.  Çoğu kişi kripto paranın hack’lenmemesi ve yatırımların çalınmaması için satın alma işleminin ardından bir çevrim dışı depolama alanına aktarılmasını önermektedir.  Piyasa sermaye hacmi açısından optimum bir para birimine yatırım yapmak riskleri azaltacaktır.  Günümüzde bu gereksinimleri üç kripto para karşılayabilir:  

Bitcoin;

Ethereum;

Litecoin. 

Godex.io şu anda 10.000’in üzerinde günlük işlem hacmi ile binlerce müşteriye hizmet veriyor.  Bu nedenle bir parayı bir başka paraya çevirmek istiyorsanız Godex.io’yu deneyin ve uygun dönüşüm oranlarıyla hızlı işlemlerin keyfini çıkarın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu