TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Bankacılık

Denizbanktan 600 Liralık İndirim Ekim ayına özel indirim

Ekim Ayı Denizbank ile Başladı Denizbank konu hakkında resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamada detaylara yer verildi. Ağustos ayı içerisinde Denizbank’tan kredi kartı almak için başvuruda bulunup ardından kartın onaylaması..

Denizbanktan 600 Liralık İndirim Ekim ayına özel indirim

Ekim Ayı Denizbank ile Başladı

Denizbank konu hakkında resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamada detaylara yer verildi. Ağustos ayı içerisinde Denizbank’tan kredi kartı almak için başvuruda bulunup ardından kartın onaylaması halinde kampanyadan yararlanılması için ilk şartın tamamlanacağı öğrenildi. Ekim başında başlayan kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

600 Lira Cebinizde Kalacak

Kredi kartı ile alışveriş yapan vatandaşlar 3 aylık dönemde alışverişleri üzerinden indirim kazanabilecek. İndirim tutarı ise 600 lira olarak açıklandı. İndirime dahil olan kartlar kredi kartları olarak belirlenirken ek kartlar ve Business Kartlar sürece dahil edilmeyecek.

İndirim detaylarına bakıldığı zaman yeni alınmış kredi kartları üzerinden Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yapılan alışverişlerin en az yüzde 50’lik kısmı iade edilecek. bu iadeler ise en az 200 lira olarak belirlenecek. Toplam 3 aylık dönemde müşteriler toplam 600 lira net indirim kazanabilecekler.

Kampanya müşteri bazlı olarak belirlendiği için herkes sadece bir kez süreçten yararlanabilecek. Herhangi bir katılım detayı bulunmamaktadır. Belirlenen şartlara sahip kişiler otomatik olarak süreçten yararlanabilecekler. Ancak iade ve iptal işlemleri kampanyaya yansıtılmayacak.

 

Denizbank İnternet Alışverişi 600 Liralık Kampanya

Denizbank sonbahar aylarında alışveriş yapmak isteyen vatandaşları unutmadı. Yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyanın detaylarına ise bankanın resmi internet adresinden yapılan duyuru ile yer verildi.

İnternet alışverişi yapmak isteyenler için tasarlanan kampanyada 3 ay boyunca yapılacak internet alışverişleri için toplam 600 liralık net bir indirim vereceğini açıkladı. Ancak bunun için bankanın onaylamış olduğu kredi kartının olması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

haberler pastetext - pastebin haber sitesi hack forum hack forum hack haber haber sitesi haber sitesi hack forum cami halısı warez hack forum