TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
ALMANYA 3. LİGİ
SC Verl
2' 0 - 0
TSV Havelse
AMERİKA 1. LİGİ
Fort Lauderdale
MS 0 - 1
North Texas
AMERİKA MAJOR LİGİ
Vancouver Whitecaps FC
MS 2 - 1
Sporting Kansas City
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Sacramento Republic FC
MS 0 - 0
Tacoma Defiance
San Diego Loyal
MS 1 - 1
New Mexico United
Oklahoma City Energy
MS 0 - 0
Birmingham Legion
Los Angeles Galaxy II
MS 5 - 0
El Paso Locomotive
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
San Telmo
BAŞLAMADI 21:00
Deportivo Moron
Deportivo Riestra
BAŞLAMADI 21:30
Gimnasia Mendoza
Atlanta
BAŞLAMADI 21:35
Tigre
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
Aldosivi
MS 1 - 0
Independiente
River Plate
MS 3 - 1
San Lorenzo
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
Vllaznia
BAŞLAMADI 20:45
Dinamo Tirana
BREZİLYA SERİE A
Ceara SC
MS 2 - 2
RB Bragantino
Gremio
MS 3 - 2
Juventude
Atletico Goianiense
MS 2 - 1
Atletico Mineiro
Sport Recife
MS 0 - 0
Santos
Flamengo
MS 0 - 0
Cuiaba
BREZİLYA SERİE C
Tombense
BAŞLAMADI 22:00
Novorizontino
BULGARİSTAN 1. LİGİ
CSKA 1948 Sofya
4' 0 - 0
Beroe
ÇİN KUPASI
Dalian Professional FC
MS 2 - 0
Tianjin Jinmen Tiger
Henan Songshan Longmen
MS 2 - 0
Chongqing Liangjiang Athletic
Shandong Taishan
MS 3 - 0
Qingdao Youth Island
DANİMARKA SÜPER LİGİ
AGF Aarhus
BAŞLAMADI 20:00
Aalborg
EKVADOR PRİMERA
Deportivo Cuenca
MS 3 - 1
Nueve de Octubre
Delfin
MS 4 - 1
Barcelona Guayaquil
EL SALVADOR 1. LİGİ
Once Deportivo
MS 2 - 2
Jocoro
Alianza FC
MS 4 - 0
Platense Municipal
CD FAS
MS 0 - 1
CD Aguila
FRANSA LİGUE 2
Nimes Olympique
BAŞLAMADI 21:45
AC Ajaccio
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
Deportivo Guastatoya
MS 3 - 0
Club Xelaju
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
Doxa Katokopia
MS 1 - 2
Aris Limassol
APOEL Nicosia
DA 1 - 0
Ethnikos Achnas
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
Utrecht II
BAŞLAMADI 21:00
Roda
PSV II
BAŞLAMADI 21:00
Telstar
Volendam
BAŞLAMADI 21:00
NAC Breda
AZ Alkmaar II
BAŞLAMADI 21:00
Ajax II
HONDURAS 1. LİGİ
CD Real Sociedad
MS 2 - 1
CD Victoria
CD Motagua
MS 2 - 1
CD Marathon
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
Arsenal
BAŞLAMADI 22:00
Crystal Palace
İRLANDA PREMİER LİGİ
Shamrock Rovers
BAŞLAMADI 21:15
Bohemians
İSPANYA LA LİGA
Deportivo Alaves
2' 0 - 0
Real Betis
Espanyol
BAŞLAMADI 22:00
Cadiz
İSRAİL 1. LİGİ
Hapoel Tel Aviv
BAŞLAMADI 20:45
Beitar Jerusalem
İSVEÇ 1. LİGİ
Trollhattan
BAŞLAMADI 20:30
Skovde AIK
İSVEÇ 2. LİGİ
IFK Eskilstuna
BAŞLAMADI 20:30
Karlslunds
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
Djurgarden
BAŞLAMADI 20:00
Elfsborg
Hacken
3' 0 - 0
Norrkoping
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
Öster
3' 1 - 0
Vasalund
Sundsvall
3' 1 - 0
Akropolis IF
Orgryte
3' 0 - 0
Trelleborg
İTALYA SERİE A LİGİ
Venezia
BAŞLAMADI 21:45
Fiorentina
İTALYA SERİE C LİGİ
AC Renate
BAŞLAMADI 22:00
Pro Vercelli
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
Guadalupe FC
MS 0 - 1
Municipal Perez Zeledon
LİTVANYA A LYGA
Nevezis
MS 1 - 3
Zalgiris Vilnius
LÜBNAN PREMİER LİGİ
Tadamon Sour
- - 0
Sporting Athletic Club
Al-Safa
- - 0
Tripoli
MACARİSTAN 2. LİGİ
Vasas Budapeşte
BAŞLAMADI 21:00
III. Kerület
MEKSİKA 2. LİGİ
Tepatitlan
MS 0 - 3
Cimarrones
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
CD Guadalajara
MS 2 - 0
Toluca
NON LİG PREMİER
Beaconsfield SYCOB
BAŞLAMADI 21:45
Walton Casuals
NORVEÇ 2. LİGİ
Fram Larvik
MS 0 - 1
Odds BK 2
Senja
BAŞLAMADI 20:00
Valerenga 2
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
Sol de America
MS 0 - 4
Libertad
Guairena FC
MS 0 - 2
Olimpia
PERU PRİMERA - CLAUSURA
Cusco FC
46' 0 - 2
Deportivo Municipal
Deportivo Binacional
BAŞLAMADI 21:15
Universitario
Universidad Cesar Vallejo
BAŞLAMADI 23:30
Sport Huancayo
POLONYA 1. LİGİ
GKS Tychy
DA 0 - 2
Stomil Olsztyn
POLONYA EKSTRAKLASA
Stal Mielec
47' 1 - 2
KGHM Zaglebie Lubin
Jagiellonia Bialystok
BAŞLAMADI 21:30
Radomiak Radom
ROMANYA LİGA 1
Botosani
MS 0 - 0
Chindia Targoviste
CS Universitatea Craiova
BAŞLAMADI 20:30
FC Academica Clinceni
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
Radnicki Nis
BAŞLAMADI 16:00
Radnicki Kragujevac
Metalac
MS 0 - 2
Mladost Lucani
SLOVENYA 1. LİGİ
NK CM Celje
MS 1 - 0
Bravo
SÜPER LİG
Atakaş Hatayspor
2' 0 - 0
Gaziantep FK
Aytemiz Alanyaspor
3' 0 - 0
Yukatel Kayserispor
TFF 1. LİG
İstanbulspor
2' 0 - 0
Tuzlaspor
UKRAYNA 2. LİGİ
Ahrobiznes Volochysk
MS 2 - 1
Metalist Kharkiv
UKRAYNA PREMİER LİGİ
Chernomorets O.
31' 0 - 1
Veres Rivne
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
Academia Puerto Cabello
MS 3 - 0
Carabobo FC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
Lamia
33' 0 - 0
Aris

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

haberler pastetext - pastebin haber sitesi hack forum hack forum hack haber haber sitesi haber sitesi hack forum cami halısı warez hack forum